Patirtis ir sėkmės istorijos

Lapkričio 16 d. mokytojos metodininkės Rasa Simonavičienė ir Daiva Kasperiūnienė Alytuje vykusioje konferencijoje „eTwinning“ programos galimybės, patirtys, iššūkiai ir inovacijų taikymas ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje“ skaitė pranešimus, dalinosi gerąja patirtimi. Buvo labai naudinga, įdomu klausytis įvairių patirčių– sėkmės istorijų, kurias pristatė Alytaus, Kauno, Kėdainių pedagogės iš pašaukimo – nestovinčios vietoje, einančios į priekį, kūrybingos, išradingos, atviros, inovatyvios, kupinos idėjų, siekiančios numatytų tikslų. Konferencijos metu mokytojų patirtys, įgyvendintų „eTwinning“ projektų sėkmės istorijos buvo vertingos, įkvepiančios, padėjusios pasisemti įkvėpimo naujiems darbams.