Nykštukų šėlsmas 2019

Š. m. lapkričio 26 d. Kėdainių arenoje vyko respublikinės priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų sportinės žaidynės „Nykštukų šėlsmas 2019“, skirtos tarptautinei futbolo dienai paminėti. Žaidynes organizavo Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis „Obelėlė“, Kėdainių lopšelis-darželis ,,Pasaka“, Kėdainių lopšelis-darželis ,,Žilvitis“, Kėdainių lopšelis-darželis ,,Aviliukas“, partneriai – Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Kėdainių sporto centras, Kėdainių arena.
Žaidynių tikslas – skatinti priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, dalyvaujant sportinėse „Futboliuko“ žaidynėse.
Žaidynėse dalyvavo ir lopšelio-darželio „Pasaka“ priešmokyklinukų komanda. Vaikai aktyviai dalyvavo estafetėse, žaidė futbolą. Žaidynių pabaigoje komandos buvo apdovanotos medaliais, taurėmis ir padėkomis.