LTOK ženklas

Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“ – „Olimpinės kartos“ narys

Kovo 14 d. mūsų lopšelis-darželis „Pasaka“ oficialiai tapo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) programos „Olimpinė karta“ nariu. Vilniuje vykusio naujų narių pasveikinimo renginyje Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė įstaigai įteikė LTOK programos „Olimpinė karta“ nario ženklą, „Olimpinės kartos“ ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vėliavas. LTOK Olimpinio švietimo direktorius Kasparas Šileikis pristatė programą „Olimpinė karta“ – tai nuo 2001 metų vykdoma ilgalaikė programa, skirta vaikų ir jaunimo olimpiniam ugdymui, olimpinių idėjų ir sporto kaip ugdymo priemonės sklaidai Lietuvoje. Programos pagrindą sudaro olimpinio švietimo idėjos, jos misija – ugdyti olimpiečius sporte ir gyvenime. „Olimpinės kartos” programoje dalyvauja ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir bendrojo ugdymo mokyklos, integruojančios olimpines idėjas į ugdymo procesą.
Daugiau informacijos apie LTOK vykusį renginį: https://www.ltok.lt/ltok-pasveikinti-nauji-olimpines-kartos-programos-nariai/?fbclid=IwAR1LVSF9acVf5qODPIDmCxMohg_QuA3MmFP3pW_hFsHulpoZKZq18YJ7Hz4