Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ ankstyvojo amžiaus vaikų darbų paroda „Mažylių Užgavėnės“

Užgavėnės – tai slenkstis tarp besibaigiančios žiemos ir artėjančio pavasario. Ši šventė žavi liaudiško humoro grožiu ir kūrybingumu. Kaukės – vienas pagrindinių Užgavėnių šventės atributų.

Kėdainių lopšelyje-darželyje „Pasaka“ mokytoja Vilija Svirskienė organizavo ankstyvojo amžiaus vaikų Užgavėnių personažų kaukių kūrybinę parodą „Mažylių Užgavėnės“. Užgavėnių kaukės buvo gaminamos įvairia technika, palaikant vaikučių iniciatyvą, ugdant jų saviraišką, kūrybiškumą bei išradingumą. Įstaigos mokytojai, bendradarbiaudami su ugdytinių tėveliais, sukūrė nuostabių kaukių, kurias eksponavo lopšelyje-darželyje „Pasaka“ ir Kėdainių švietimo pagalbos tarnyboje.