Suteikti Europos Kokybės ženkleliai

Norime pasidžiaugti, kad lopšeliui-darželiui „Pasaka“ suteikti net keturi Europos Kokybės ženkleliai už puikias „eTwinning“ projektų „Nevadinkite to atliekomis“ („ATIK DEYİP GEÇME”), „Penki raktai į sėkmę: F.L.O.R.A.“ („Five Keys to Success: F.L.O.R.A.”), „Smagus mokslas pagrįstas STEAM“ („Fun Science STEAM”), „Lietuvai – 105 maži žingsneliai“ („105 small steps for Lithuania”) veiklas 2023 metais.
Europos Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams, kad jų „eTwinning“ veikla pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje, o lopšeliui-darželiui – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

Dėkojame ikimokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Rasai Simonavičienei, priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Daivai Kasperiūnienei, ikimokyklinio ugdymo mokytojai Liudmilai Mišurinai už puikai įgyvendintus projektus. Didžiuojamės ir linkime naujų laimėjimų!