Sėkmė „Erasmus +“ projekte „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“

Programos „Erasmus +“ 1 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mobilumo projektas Nr. 2019-1-LT01-KA101-060155 „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ laimėjo finansavimą ir nuo 2019 m. rugpjūčio 1 d. pradės savo veiklas. Šiame projekte dalyvauja: Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija, Kėdainių r. Josvainių gimnazija, Kėdainių Šviesioji gimnazija, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla, Kėdainių lopšelis-darželis „Žilvitis ir Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“. Projekto koordinatorius – Kėdainių profesinio rengimo centras.

Dėkojame Kėdainių profesinio rengimo centrui, pakvietusiam būti šio projekto partneriais. Džiaugiamės, pradėję vykdyti „Erasmus +“ programas!