Pasaulinė Žemės diena

Kaip ir kiekvienais metais kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena – viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosaugos švenčių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, kuri suvienija visus žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų. Išsaugoti tai, kas svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Tokie yra Pasaulinės Žemės dienos tikslai jau daugiau nei keturis dešimtmečius. Kovo 20 d. ateina ir pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose žemės rutulio kampeliuose.

Šią dieną lopšelio-darželio „Pasaka“ ekologinė komanda sveikino visus su atbundančia gamta, vaikai siuntė šilčiausius, nuoširdžiausius linkėjimus Žemei, visa bendruomenė iš antrinių žaliavų gamino bitutes, kurios nutupė lopšelio-darželio kieme.