„eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai 2023

Rugpjūčio 29 dieną Vilniuje vykusiuose „eTwinning“ kasmetiniuose nacionaliniuose apdovanojimuose turėjome galimybę pasidžiaugti nuostabiais „eTwinning“ bendruomenės veiklos rezultatais – Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“ apdovanotas programos „eTwinning“ mokykla 2023-2024 m. ženkleliu! Šis įvertinimas parodo, kad įstaiga nuolat tobulėja, eina į priekį būdama puikiu pavyzdžiu kitoms įstaigoms.

Iškilmingame renginyje pasidalinome patirtimi – pristatėme stendinį plakatą „eTwinning“ projektai – kelias į platesnį vaiko pažinimo pasaulį“. Atvykusiems iš įvairių Lietuvos kampelių dalyviams apie edukacijos transformacijas pasakojo dirbtinio intelekto treneris Antanas Bernatonis. Nuotaikinga ir įdomi improvizacija ir komunikacija vyko su aktoriumi Andriumi Žebrausku – improvizavome įvairias scenas ir mokėmės ką reikia daryti, kad nejaustume svetimos gėdos…

Susitikę su 2022-2023 m. m. įgyvendintų projektų partneriais maloniai ir šiltai bendravome, pasidžiaugėme gautais nacionaliniais kokybės ženkleliais, pasisėmėme įkvėpimo naujiems darbams – būsimiems projektams.

Šis renginys ir Švietimo mainų paramos fondo įvertinimas – tai paskatinimas visai „Pasakos“ bendruomenės komandai ir toliau aktyviai tęsti sėkmingai pradėtus darbus, kūrybiškai bei inovatyviai įgyvendinti tarptautinius projektus!