Tolerancijos diena

Tarptautinė socialinė akcija „Tolerancijos diena“

Lapkričio 16 d. Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“ minėjo jau tradicija tapusią tarptautinę socialinę akciją „Tolerancijos diena“, kurią inicijavo Tarptautinė istorinio teisingumo komisija. 2022 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos namas. Šios idėjos esmė – kad žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje.
Atsižvelgiant į ugdytinių amžių grupėse buvo aiškinamasi žodžio „Tolerancija“ prasmė, aptariama, kad tai pagarbos, meilės, supratingumo, draugiškumo, gebėjimo priimti asmenį, kuris yra kitoks nei „Aš“, sinonimas. Buvo žiūrimi filmukai apie draugystę, dėkingumą, pagalbą kitam. Mokytojos kartu su tėveliais gamino „Tolerancijos“ namus, kurie buvo eksponuojami įstaigoje, o vėliau surengta šių darbelių paroda Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Aristavos skyriuje.
Norime padėkoti visai „Pasakos“ bendruomenei, vaikų tėveliams už dalyvavimą pilietinėje iniciatyvoje „Tolerancijos diena“!
Būkime tolerantiški, nes pripažindami vieni kitus, galėsime būti savimi bei saugiai gyventi visuomenėje.

Padeka