Sėkmė vaikų piešinių konkurse-parodoje „Gyvūnai šalia mūsų“

2022-ieji paskelbti Gyvūnų gerovės metais. Ta proga Kėdainių lopšelis-darželis „Puriena“ ir „Atžalyno“ gimnazija organizavo vaikų piešinių konkursą-parodą „Gyvūnai šalia mūsų“, kurio tikslas ugdyti vaikų kūrybiškumą, skatinti saviraišką. Konkurso-parodos organizatoriai sulaukė net 119 darbų.

Sveikiname „Skruzdėliukų“ grupės ugdytines Gustę Slepakovaitę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėje užėmus I-ąją vietą ir Faustą Sviderskaitę laimėjus rėmėjų prizą. Dėkojame ikimokyklinio ugdymo mokytojai Rasai Juknevičienei už vaikų skatinimą kurti.

Nugalėtojų darbai nuo lapkričio 17 d. eksponuojami Kėdainių švietimo pagalbos tarnyboje, po Naujųjų metų piešiniai bus eksponuojami Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje.