Nacionalinių programos „eTwinning“ apdovanojimų renginys

Vakar, rugpjūčio 25 d., Vilniuje vyko Švietimo mainų paramos fondo organizuojamas kasmetinis Nacionalinių programos „eTwinning“ apdovanojimų renginys, kuriame buvo pakviestos dalyvauti mūsų lopšelio-darželio mokytojos Rasa Simonavičienė, Rasa Juknevičienė ir Daiva Kasperiūnienė, sėkmingai įgyvendinančios „eTwinning” projektus, įvertintus Nacionaliniais kokybės ženkleliais.

Taip pat mūsų lopšeliui-darželiui buvo suteiktas „Programos „eTwinning” mokyklos 2021–2022″ vardas! Maloni staigmena ir pelnytas visos lopšelio-darželio „Pasaka” „eTwinning” projektus įgyvendinančios komandos ir visos bendruomenės įvertinimas!!! Dėkojame Rasai Simonavičienei, Rasai Juknevičienei, Daivai Kasperiūnienei, Jolantai Karašauskienei!

Ir dar viena maloni staigmena – mokytojos Rasos Simonavičienės vykdytas projektas „Pirmieji žingsniai matematikoje” laimėjo konkurse „Geriausias Lietuvos „eTwinning” projektas 2021″!
Džiaugiamės, didžiuojamės ir dėkojame už puikius rezultatus ir „Pasakos” vardo garsinimą!