Nacionalinio piešinių konkurso „Lietuvos paukščiai 2020“ VAIKŲ KURTŲ ATVIRUKŲ PARODA

Tradicinis kasmetinis nacionalinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos paukščiai“ jau šeštus metus kvietė vaikus pažvelgti į Lietuvos paukščių savitumą, išskirtinumą. Šiais metais vaikai ne tik piešė pasitelkdami įvairias piešimo technikas, bet ir gamino atvirukus.
Kėdainių lopšelyje-darželyje „Pasaka“ eksponuojama konkurse dalyvavusių vaikų kurtų atvirukų paroda, kuri leidžia parodyti visų dalyvių darbų technikų, idėjų įvairoves bei kokie nuostabūs ir išskirtiniai yra Lietuvos paukščiai. Vaikų fantazijai ir išradingumui nėra ribų. Pamatyti galima įvairiausių siužetų: skrendančius, perinčius, lesančius, pasitinkančius vakarą ar kitokius paukščius. Vieni jų išdykauja, tarsi po žiemos būtų išsiilgę Lietuvos, kiti gi ramiai plaukioja tolumoje. Vaikų kurti atvirukai meniški, originalūs, parodantys skirtingų technikų galimybes. Vieni jų nutapyti švelniais monochrominiais niuansais, kiti – ryškių spalvų kontrastais ar iškalbingomis linijomis. Visi darbai – nuostabūs. Kiekvienas atvirukas savitas ir įdomus.
Šiais metais konkurse dalyvavusių vaikų atsiųsti 1325 atvirukai iš visos Lietuvos. 700 atvirukų atsiuntė pradinių klasių mokiniai, 231 – priešmokyklinukai ir 394 – ikimokyklinukai. Iš kiekvienos amžiaus grupės išrinkta po šešetą talentingiausių kūrėjų.

Nuoširdžiai dėkoju kolegėms padėjusioms pasiruošti parodai.

Šie nuostabūs vaikų kurti atvirukai dar ilgai džiugins mūsų įstaigos bendruomenę.

Konkurso koordinatorė mokytoja Rasa Juknevičienė