Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“

Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“ jau keletą metų dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kurio organizatoriai Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).
Šio projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

2020 m. vasario 27 d. vyko pirmasis „Lietuvos mažųjų žaidynių 2020“ etapas, kurio tikslas – smagiai ir aktyviai pajudėti. Sportinėse veiklose dalyvavo visos grupės: lopšelio, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo. Įvairios estafetės, kliūčių ruožai, smagios užduotys buvo paruoštos skirtingose įstaigos vietose. Vaikai aktyviai įsitraukė į judrias veiklas, kurios suteikė daug gerų emocijų.