„eTwinning“ nacionalinio konkurso laimėtojams įsteigtas prizas – PRC „RoboLabas“ robotikos užsiėmimai

2020 metų rugsėjo 30 dieną Vilniuje, Verkių rūmuose, vyko Nacionaliniai programos „eTwinning“ apdovanojimai. Renginys skirtas apdovanoti tiek pedagogus, tiek mokyklas, aktyviausiai įgyvendinančius Europos Komisijos (EK) inicijuotos programos „eTwinning“ projektus, kurie pasiekė tam tikrą kokybės standartą mūsų šalyje.
„Geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla 2020“ 3-11 metų amžiaus mokinių kategorijoje tapo Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“, o už kokybiškai įgyvendintą projektą „Colors of autumn. Rudens spalvos“ ikimokyklinio ugdymo mokytojai Rasai Juknevičienei skirtas Nacionalinis kokybės ženklelis.
„eTwinning“ nacionalinio konkurso laimėtojams įsteigtas prizas – Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ robotikos užsiėmimai.
Šių metų birželio 21 dieną vaikams užsiėmimus vedė Panevėžio robotikos centro „RoboLabas“ neformaliojo švietimo mokytoja Laura Šinkūnienė.
Vaikai susipažino su išmaniaisiais Mind Designer robotukais, mokėsi juos užprogramuoti ir įveikti pateiktas užduotis.
Buvo labai įdomu!

Dėkojame mokytojai Laurai Šinkūnienei.