Apie mus

Grupė:

Ikimokyklinio ugdymo mokykla

Pagrindinė paskirtis:

Ikimokyklinio ugdymo grupės įstaiga lopšelis-darželis

Mokymo kalba:

Lietuvių kalba

Vykdomos švietimo programos:

Ikimokyklinio ugdymo programa, priešmokyklinio ugdymo programa

2012 m. naujai renovuota įstaiga. Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“ – biudžetinė Kėdainių r. savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaiga.

Įstaigos tipas – neformaliojo švietimo mokyklos grupė – ikimokyklinio ugdymo mokykla.

Ugdymo kalba – lietuvių kalba.

Mes užtikriname: džiugų, įdomų, saugų gyvenimą ištisą dieną lopšelyje-darželyje, pasisekimo džiaugsmą, kad pasiektų geriausių pagal jo gebėjimus rezultatų, atrastų ir perimtų įvairius pasaulio pažinimo būdus.

Vadovaujamės šiomis nuostatomis:

Ikimokykliniai ir priešmokykliniai metai – reikšmingas, savitas vaiko gyvenimo periodas, pasižymintis menine bei emocine vaiko raiška;

Ugdant vaiką, būtina saugoti jo autonomiškumą ir saviraišką, puoselėti vaiko kūrybingos asmenybės vertę;

Vaikui sudaromos galimybės pažinti suaugusiųjų pasaulio etines vertybes, kultūrą per savo asmeninį patyrimą;

Pedagogams ir tėvams būtina nuolat gilintis į kiekvieno vaiko būsenas, jo savitą intelektinę ir kūrybinę veiklą, bendrauti su vaiku kaip su turinčiu neįkainojamą vertę, jį mokant, mokytis iš jo, nuolat vertinti savo elgesį.

Praturtinkite savo vaiko gyvenimą šiandien